Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Послуги » Аудит доступності вебсайту / мобільного застосунку

Аудит доступності вебсайту / мобільного застосунку

Оцінка відповідності WCAG та реальної доступності

Переконайтеся, що Ваш сайт або застосунок доступний для всіх

Маєте вебсайт або мобільний застосунок і бажаєте переконатися, що він інклюзивний і відповідає стандартам доступності? Саме час провести аудит. Ми проведемо детальну ручну перевірку сторінок сайту / екранів застосунку на доступність для незрячих користувачів, користувачів з слабким зором, порушенням слуху, руховими та когнітивними порушеннями. Ви отримаєте детальний звіт з описом знайдених проблем та рекомендаціями з їх усунення.

Автоматичний аудит доступності

Пошук типових помилок доступності на всіх сторінках за допомогою AccessChecker – нашого власного програмного забезпечення. Автоматичне сканування виявляє лише близько 50% помилок доступності, проте є оптимальним, якщо бюджет обмежений.

Ви отримаєте звіт з переліком всіх помилок, які можливо визначити автоматично, та короткий аналітичний висновок від одного з наших експертів.

Ручний аудит доступності

Оскільки автоматичне сканування не може виявити всіх проблем із доступністю, ми пропонуємо ручний аудит. Наші експерти детально вивчать репрезентативну вибірку сторінок (зазвичай 10-15 окремих сторінок або екранів) вашого сайту або застосунку. Під час ручної оцінки ми використовуємо візуальний огляд, тестування зі скрінрідером, перевірку навігації за допомогою клавіатури, перевірку текстів та мультимедіа.

За результатом проведення аудиту ми надамо вичерпний звіт, який містить огляд відповідності WCAG та ДСТУ EN 301 549, перелік знайдених проблем доступності, опис їх впливу на користувачів і рекомендовані рішення для їх усунення.

Безкоштовна технічна допомога

У вартість кожного аудиту входить безкоштовна технічна допомога впродовж трьох місяців. Після проведення аудиту консультанти Access Lab залишаються з вами на зв’язку під час виправлення. Коли Вам потрібно, ми доступні для надання консультації електронною поштою, телефоном, Zoom або під час особистої зустрічі, щоб відповісти на запитання, надати приклади, провести подальші оцінки та допомогти покращити доступність Вашого продукту. Ми навіть можемо організувати навчальний тренінг для вашої команди.

Сертифікація

Після того, як усі проблеми доступності будуть Вами усунені, Access Lab може опублікувати онлайн-заяву про відповідність доступності. Ця пропозиція надається тільки після проведення ручного аудиту.

Моніторинг доступності

Ми можемо постійно пильнувати, щоб Ваш сайт залишався доступним. Для цього пропонуємо підключити автоматичний або ручний моніторинг доступності.

Запит на аудит доступності

Будь ласка, заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.