Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Послуги » Аудит доступності вебсайту або мобільного застосунку

Аудит доступності вебсайту або мобільного застосунку

Переконайтеся, що Ваш сайт або застосунок доступний для кожного

Маєте вебсайт або мобільний застосунок і бажаєте переконатися, що він інклюзивний і відповідає стандартам доступності? Саме час провести аудит. Ми проведемо детальну ручну перевірку сторінок сайту / екранів застосунку на доступність для незрячих користувачів, користувачів з слабким зором, порушенням слуху, руховими та когнітивними порушеннями. Ви отримаєте детальний звіт з описом знайдених проблем та рекомендаціями з їх усунення.

Як ми проводимо аудит доступності

Наші експерти детально вивчать репрезентативну вибірку сторінок (зазвичай 10-15 окремих сторінок або екранів) вашого сайту або застосунку. Під час ручної оцінки ми використовуємо візуальний огляд, тестування зі скрінрідером, перевірку навігації за допомогою клавіатури, перевірку текстів та мультимедіа.

За результатом проведення аудиту ми надамо вичерпний звіт, який містить огляд відповідності WCAG та ДСТУ EN 301 549, перелік знайдених проблем доступності, опис їх впливу на користувачів і рекомендовані рішення для їх усунення.

Безкоштовна технічна допомога

У вартість кожного аудиту входить безкоштовна технічна допомога впродовж трьох місяців. Після проведення аудиту консультанти Access Lab залишаються з вами на зв’язку, щоб відповісти на запитання, надати приклади, провести подальші оцінки та допомогти покращити доступність Вашого продукту. Ми також можемо організувати навчальний тренінг для вашої команди.

Сертифікація

Після того, як усі проблеми доступності будуть Вами усунені, Access Lab може опублікувати онлайн-заяву про доступність вашого сайту чи мобільного застосунку.

Запит на аудит доступності

Будь ласка, заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.