Перейти до вмісту
Головна Сторінка » Послуги » Моніторинг цифрової доступності

Моніторинг цифрової доступності

Постійна підтримка доступності вебсайту / застосунку

Будьте впевненими, що Ваш сайт або застосунок залишаються доступними для всіх

Ви вирішили всі проблеми доступності на сайті і сьогодні ваш сайт відповідає стандартам доступності. Чи можете ви бути впевненими, що він залишиться доступним за місяць чи через пів року? Чи не зруйнує доступність оновлений віджет на сайті або помилка контент-менеджера.

Підключіть моніторинг доступності і будьте впевненими, що інтерфейс вашого сайту чи застосунку, вміст на сайті та у соціальних мережах, електронні документи та медіавміст залишаються доступними для всіх ваших користувачів впродовж всього часу.

Ми пильнуватимемо, щоб на вашому сайті не виникало проблем із доступністю. А у разі виявлення проблем ми одразу вас про них сповістимо та допоможемо оперативно відновити доступність.

Як працює моніторинг

При підключенні автоматичного моніторингу ви щотижня будете отримувати на e-mail або в Telegram звіт щодо стану доступності вашого сайту, який базується на автоматичному скануванні сторінок. Автоматичний моніторинг виявляє до 50% помилок, але цього може бути достатньо, щоб вчасно помітити технічні збої та відреагувати на них.

У разі підключення ручного моніторингу (тарифний план “Преміум”), окрім щотижневих автоматичних звітів, ви отримуватимете щомісячний докладний звіт за результатом ручної перевірки, яку протягом всього місяця здійснюють спеціалісти з доступності Access Lab та звичайні користувачі, що мають інвалідність. Наші експерти постійно будуть на варті вашої доступності та у разі виявлення проблем, оперативно їх вирішуватимуть.

Під час ручного моніторингу ми проводимо візуальний огляд сайту або застосунку, тестування зі скрінрідером, перевірку навігації за допомогою клавіатури, перевірку текстів, мультимедіа, зображень та альтернативних текстів. Ми також можемо перевіряти публікації у соціальних мережах, електронні документи та інший цифровий вміст.

Безкоштовна технічна допомога

У вартість всіх тарифних планів, окрім “Демо”, включена технічна допомога впродовж всього терміну. Консультанти Access Lab постійно залишаються з вами на зв’язку.

Подовження сертифікації

За умови підключення ручного моніторингу (тарифний план “Преміум”), ваша онлайн-заява про доступність залишається постійно актуальною. Ви можете оновлювати її дату кожного місяця.

Запит на підключення моніторингу

Будь ласка, заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом.